wersje językowe

GABINETY

Przychodnia Stomatologiczno-Chirurgiczna NZOZ UŚMIECH w lipcu 2008 roku została przeniesiona ze Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze do nowo wybudowanego obiektu usługowo-mieszkalnego przy ul. Moniuszki 5A/ 3a w Jeleniej Górze (z tyłu za Kauflandem). Na powierzchni 150 m zlokalizowane są następujące gabinety lekarskie:

– I Sala operacyjna chirurgii stomatologicznej. Tutaj wykonuje się najbardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu ogólnym (narkozie) lub miejscowym, pod pełną kontrolą lekarza anestezjologa.

– II Gabinet zachodni z racji posiadanego wyposażenia przystosowany jest do zabiegów w zakresie chirurgii stomatologicznej i procedur natychmiastowej protetyki tymczasowej.

– III Gabinet wschodni, w którym wykonuje się zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej. Jest on dodatkowo wyposażony w mikroskop stomatologiczny do mikrochirurgii jamy ustnej.

Praca w gabinetach wspomagana jest poprzez własne zaplecze między innymi: pracownię RTG wyposażoną w aparat rentgenowski punktowy TROPHY z funkcją wykonywania zdjęc cyfrowych,  najnowszej generacji TOMOGRAF 3D do zdjęc panoramicznych i  obrazowania w rzeczywistej przestrzeni trójwymiarowej  z funkcją diagnostyki implantologicznej , oba aparaty  ze zminimalizowanym promieniowaniem korzystnym dla pacjenta. Posiadamy  wysokiej klasy sterylizator GETINGE  wraz z destylatornią wody do celów zabiegowych. Nasze gabinety wyposażone są w unity najnowszej generacji renomowanej firmy XO DENTAL CARE – FLEX INTEGRAL, mikroskop CARL ZEISS JENA, dyspenser chirurgiczno-implantologiczny W&H do zabiegów chirurgicznych, aparat do znieczulenia ogólnego.

Posiadamy między innymi najnowsze skalery ultradźwiękowe, kamery wewnątrzustne, autoklawy i myjki ultradźwiękowe. Jesteśmy przygotowani do kompleksowej opieki stomatologicznej dorosłych, młodzieży jak i dzieci.

Galeria