wersje językowe

TOMOGRAF 3D

Tomograf 3D przychodnia stomatologiczna Jelenia Góra

Tomograf 3D UŚMIECH Przychodnia Chirurgii Stomatologicznej Jelenia Góra

KODAK 9000 3D to nowe możliwości. Technologia KODAK 3D pozwala odkryć całą gamę nowych zastosowań diagnostycznych łącznie z endodoncją, implantologią, chirurgią i ogólną diagnostyką stomatologiczną. Zaprojektowany do codziennego użytku w każdej profesjonalnej praktyce, system Kodak 9000 3D podnosi poprzeczkę w obrazowaniu stomatologicznym i sprawia, że przyszłość staje się teraźniejszością. Nowa technologia 3D Kodaka zapewnia niesamowitą szczegółowość pod każdym względem. Lekarz już nie musi się domyślać – technologia 3D pokazuje każdy anatomiczny detal.

  • Dzięki unikalnej możliwości łączenia trzech technologii: pantomografii, cefalometrii i obrazowania w trójwymiarze System Kodak 9000 jest doskonałym i kompletnym narzędziem do diagnostyki zewnątrzustnej.
  • Opracowana w laboratoriach KODAK technologia pojedynczej ekspozycji „One Shot” optymalizuje jakość zdjęcia głównie przez likwidację zniekształceń charakterystycznych dla innych technik. Akwizycja trwa krócej niż sekundę zmniejszając tym samym ryzyko konieczności powtórzenia zdjęcia ze względu na poruszenie się pacjenta.
  • W rozszerzonej wersji 3D – System Kodak 9000 staje się wszechstronnym tomografem idealnym dla implantologów (symulacja pozycjonowania implantów) i ortodontów (autotracing i automatyczne programy do planowania leczenia). Regulowana ogniskowa doskonale pomaga w pozycjonowaniu dostosowując się automatycznie do budowy morfologicznej pacjenta. Wyjątkowo proste, ale w pełni funkcjonalne oprogramowanie pozwala szybciej i bardziej precyzyjnie postawić diagnozę i opracować plan leczenia.

Obrazowanie w trójwymiarze