wersje językowe

KONTAKT

NZOZ UŚMIECH
58-506 Jelenia Góra  ul. Moniuszki 5A lok 3

PARKING DLA NASZYCH PACJENTÓW ! ! !

Kontakt telefoniczny.
Rejestracja wizyt telefoniczna /+48/ 75 755 95 44 od poniedziałku do piątku w godzinach    09.00 – 16.00

Kontakt przez Internet:
Jeśli masz pytania, dotyczące świadczących przez nas usług lub chcesz się z nami skontaktować poprzez Internet, w celu umówienia wizyty, możesz to zrobić, korzystając z poniższego formularza.

W przypadku rezerwacji wizyty, prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza, rezerwacja wizyty przez Internet jest możliwa powyżej 3 dni przed planowaną datą wizyty. W przypadku chęci rezerwacji w terminie krótszym niż 3 dni, prosimy o kontakt telefoniczny.

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma spółka działająca pod firmą NZOZ UŚMIECH ALINA OSUCH z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. Moniuszki 5A lok 3,  58-506 Jelenia Góra,  tel. +48 75 755 95 44

Przetwarzanie i przechowywane Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać do wyczerpania wszelkich praw i roszczeń wynikających z zawartej umowy.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym, warunkiem zawarcia umowy. Brak podania danych osobowych będzie skutkował niemożliwością zawarcia umowy.

Rezerwacja wizyty

  1.  


Mapa